Świętujmy dzień mamy

21-05-2021

Prawdopodobnie tradycja dnia świętowania matki sięga czasów starożytnych Greków, którzy obchodzili uroczystości ku czci Rhei, matki bogów. Pierwsi chrześcijanie obchodzili czwartą niedzielę Wielkiego Postu jako święto Matki ku czci Maryi, Matki Chrystusa. Dziś w Polsce dzień mamy jest obchodzony 26 maja.

Dla każdego dziecka jest to ważna data gdyż może obdarować swoją ukochaną mamę prezentem. Jeśli jeszcze nic nie udało Ci się kupić możesz zapoznać się z nasza ofertą.

Każda mama kocha swoje dzieci więc możesz śmiało zakupić kubek z własnym nadrukiem, prześlij nam swoje zdjęcie a mama będzie mieć wyjątkowy prezent z okazji dnia matki. Możesz również wybrać zestaw kubek z torbą i własnym imieniem mamy lub koszulkę z waszym zdjęciem. To idealny pomysł na prezent dla mamy- koszulka z zdjęciem swoich dzieci! Po zakupie na nasz mail wyślij zdjęcia, które mamy umieścić na koszulce a Twoja mama będzie mieć oryginalną koszulkę z waszym zdjęciem. Pamiętajcie że cena prezentu nie jest najważniejsza- liczy się to by sprawić radość mamie personalizowanym prezentem.