Popularne tatuaże zwierzęce

22-03-2021

Dawno minęły czasy, kiedy w salonie tatuażu można było wybrać tylko ograniczony wzór tatuażu ze ściany lub zeszytu. Współczesna sztuka tatuażu zawiera kalejdoskop pomysłów, stylów i rodzajów aplikacji atramentu, które możesz rozważyć i przemyśleć przed dokonaniem wyboru.

Najlepsi artyści tatuażu żądają wysokich stawek godzinowych, aby wydobyć to, co najlepsze z projektów i pomysłów tatuażu, a niektórzy zwolennicy tatuaży mogą poczekać nawet dwa lata, zanim będą mogli usiąść na krześle w ich salonie tatuażu. A jakie wzory są teraz popularne?

Łatwo jest zrozumieć wybór tatuaży o tematyce zwierzęcej. Większość tatuaży zwierząt ma swoje własne znaczenie, symbolikę i wszechstronność stylu, które można zastosować w projektowaniu sztuki ciała, podczas gdy domowe zwierzęta - od skromnej złotej rybki po najlepszego przyjaciela człowieka, psa - mają głęboko osobiste powiązania.

Orzeł- jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli wolności- tatuaż z orłem przeszedł z tradycyjnego amerykańskiego produktu do jednego z najpopularniejszych współczesnych przedstawień fotorealizmu i abstrakcji w tatuażu.

Lew- król dżungli to popularny temat tatuaży w całym świecie tatuażu. Lwy reprezentują samokontrolę i dyscyplinę w Afryce, są symbolami władzy królewskiej i siły w Europie i były centralnym elementem równowagi w cywilizacji starożytnego Egiptu. Stworzenie pełne piękna, siły, mocy i charyzmy, lwy są prawdopodobnie najpopularniejszym tematem tatuażu realizmu. Utalentowani artyści tatuażu tworzą majestatyczne tatuaże z dzikością.

Wilk- przedstawia siłę, lojalność i instynkt. Popularny w formach nie tylko realistycznych. Wilk często w tatuażu łączy dwa oblicza delikatności ( ażurowe wykończenie) oraz mocy. Łączony razem z lasem symbolizuje symbiozę fauny i flory. Niesłabnąca popularność wilka trwa już kilka lat.