City Monuments Rio de Janerio - Paris - Tychy - koszulka męska

City Monuments Rio de Janerio - Paris - Tychy - koszulka męska

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: E-KOSZULKI.com
  • Dostępność: Jest
  • 49,99 zł
  • szt.

Koszulka z unikalnym nadrukiem

City Monuments Rio de Janerio - Paris - Tychy - koszulka męska

Materiał: 100% bawełna. Wysoka gramatura koszulki, materiał tkany w drobny splot. Koszulka dobrze się nosi, modny nadruk i oryginalny design.  Na koszulce wykonany profesjonalny i oryginalny nadruk. Koszulkę wykonujemy specjalnie dla Ciebie!

UWAGA: Wybierz z opcji produktu - Możliwość wykonania dodatkowego nadruku z tyłu np. imię, ksywka zdjęcie itp.

instrukcja prania spoko loko koszulkolandia koszulki z nadrukiem

 

 

 

Rozmiary koszulek : S – 5XL 

4XL - 5XL - dostępne w kolorach: Biały, Czarny, Granatowy, Melanż

 

Prezentujemy unikalną, oryginalną koszulkę męską, która przeniesie Cię w podróż po trzech wyjątkowych miastach: Rio de Janeiro, Paryżu i Tychach. Ta koszulka to idealne połączenie stylu, komfortu i fascynujących monumentów, które zapewnią Ci niepowtarzalny design.

Na przodzie koszulki znajdują się mono grafikiprzedstawiające najbardziej rozpoznawalne budowle tych trzech miast. W Rio de Janeiro widzisz majestatyczną Statuę Chrystusa Odkupiciela, symbol miasta i ikonę Brazylii. W Paryżu ukazana jest wieża Eiffela, symbol romantyzmu i elegancji francuskiej stolicy. Natomiast w Tychach zobaczysz pomnik zwany Żyrafą , zabytkową perłę miasta, która zachwyca swoją architekturą. Tyska ikona miasta to Pomnik dłuta Augustyna Dyrdy stojący w Parku Miejskim nieopodal Urzędu Miasta. Jego oryginalna nazwa to Pomnik Walki i Pracy, jednak w latach 90 XX wieku, dzięki swojemu kształtowi, zyskał potoczną nazwę "Żyrafa".

Koszulka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią komfort noszenia i trwałość. Doskonale pasuje do codziennych stylizacji, dodając Ci wyjątkowego charakteru i podkreślając Twoją pasję do podróży i piękna architektury.

Niech ta koszulka męska z motywem zabytków miast Rio de Janeiro, Paryża i Tychów stanie się Twoim ulubionym elementem garderoby, który przyciągnie spojrzenia i wywoła zainteresowanie swoim niepowtarzalnym stylem.

 

rozmiary męskieCity Monuments Rio de Janerio - Paris - Tychy - koszulka męska