O czym myślą chłopcy gdy nam nic nie mówią

09-09-2020

Często dziewczyny zastanawiają się co myślą chłopaki a do których się nie chcą przyznać? Niestety płeć uznawana za brzydszą jest bardziej skryta w sobie i trudniej odszyfrować jej uczucia postaramy się przybliżyć myślenie nastolatka.

  1. Chłopcy udają że im nie zależy ponieważ boją się że zostaną odrzuceni.
  2. Nastoletni mężczyźni zwracają dużą uwagę na swój wygląd mimo iż publicznie się do tego nie przyznają. Potrafią kilkadziesiąt minut przed lustrem układać fryzurę, podbierają kremy swojej mamie lub siostrze a nawet korzystają z usług kosmetyczki (regulacja brwi, pielęgnacja dłoni)
  3. Nie lubią Twoich przyjaciółek- często się żalisz chłopakowi na przyjaciółkę lub uważasz że jej zdanie jest ostateczne? Nie dziw się że Twój chłopak nie będzie szczęśliwy przebywając w towarzystwie Twojej najlepszej kumpeli
  4. Chłopak też potrzebuje wsparcia, porady i opinii mimo iż są płcią „silniejszą”- pamiętaj tylko iż dopóki nie poprosi o pomoc nie narzucaj się.

Myślę że chodź trochę uchyliliśmy rąbka tajemnicy. Być może jeśli zrozumiesz męski tok myślenia będzie łatwiej Ci sprawić mu przyjemność. Zbliża się teraz święto każdego chłopaka więc warto pomyśleć o miłym prezencie, który sprawi mu przyjemność.