Dzień nauczyciela- doskonałe pomysły na prezent

08-10-2019

Na 14 października przypada ogólnopolski Dzień Nauczyciela- dla bardziej dociekliwych jest to Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu swoje święto obchodzą nie tylko nauczyciele ale również wszyscy pracownicy oświaty. Tego dnia Minister Edukacji Narodowej przyznaje nagrody oraz odznaczenia za zasługi, nauczyciele świętują a uczniowie korzystają z dnia wolnego.

dzień nauczyciela Skoro święto to muszą być życzenia, czasem również i drobny prezent. W związku z tym iż nauczycielowi jest ciężko dobrać odpowiedni podarunek przychodzimy z odsieczą i przedstawiamy kilka niezwykle ciekawych propozycji na prezent dla nauczyciela, wychowawcy. 

Chcąc wyrazić wdzięczność za przekazaną wiedzę, cierpliwość i wychowanie warto pomyśleć o czymś eleganckim jak np. statuetka złota KOLOS z dedykacją dla najlepszego nauczyciela. Równie ciekawym pomysłem na prezent będzie kubek – edukacyjny ninja (klik).

Być może wasz nauczyciel jest fanem gwiezdnych wojen- dla niego również znajdzie się pomysł na prezent z motywem Lorda Vadera (klik).

W swojej ofercie posiadamy aż 18 wzorów dla nauczycielki, wychowawcy, które sprawią przyjemność i może zapewnią dzień bez odpowiedzi, sprawdzianu, kartkówki - nic nie obiecujemy ale zawsze warto spróbować (klik)

Z naszymi prezentami zyskacie sympatię nauczyciela. Warto jednak się zastanowić co najbardziej będzie pasować dla wybranej osoby. Jeśli uważacie iż wiecie co będzie pasować lepiej lub posiadacie super pomysł na prezent dla waszego nauczyciela, wychowawcy możecie przygotować personalizowany prezent. Posiadamy w swojej ofercie możliwość stworzenia koszulki z własnym nadrukiem, projektem, bluzę czy też kubek np. z zdjęciem klasy. Proponujemy również torby eko, w których nauczyciele mogą nosić sprawdziany i inne pomoce naukowe. Pamiętajcie możliwości jest wiele a ogranicza nas jedynie wyobraźnia.